Exit fullscreen


Dato Tid Navn Sted Kalender Arrangør Plasser Valg
man 19 Feb 18:00 - 20:00 adsf Joakim Lund Rangel 0 / 11 Meld meg på
man 19 Feb 20:00 - 21:45 Free play Domus Athletica Sessions at Domus 8 / 8 Meld meg på
tir 20 Feb 20:00 - 21:45 Advanced training Domus Athletica Sessions at Domus 8 / 8 Meld meg på
ons 21 Feb 16:00 - 20:00 Demokurs Hasleveien 15b Meløy Svømmeklubb 0 / 25 Meld meg på
tor 22 Feb 13:00 - 16:00 Demoarrangement Hasleveien 15b Sarpsborg Bueskyttere 0 / 30 Meld meg på
fre 23 Feb 08:00 - 10:00 Morning session Domus Athletica Sessions at Domus 1 / 8 Meld meg på
fre 23 Feb 14:00 - 15:30 test event invoice Testklubb IR 0 / 52 Meld meg på
lør 24 Feb 10:00 - 12:00 Intermediate-advanced Nye heminghallen 8 / 8 Meld meg på
lør 24 Feb 12:00 - 14:00 Åsan Rundt 2018 Auflesvegen 83 Kjærstad IL 6 / 500 Meld meg på
søn 25 Feb 12:00 - 14:00 Beginner+ course Nye heminghallen 8 / 8 Meld meg på
søn 25 Feb 12:00 - 14:00 Beginner course Nye heminghallen 6 / 8 Meld meg på
søn 25 Feb 15:30 - 17:30 Free play Domus Athletica Sessions at Domus 6 / 7 Meld meg på
søn 25 Feb 17:00 - 18:00 Football school Hasleveien 15b A-team men 0 / 10 Meld meg på
man 26 Feb 08:00 - 10:00 Intermediate+ course Oslo Tennisarena 4 / 4 Meld meg på
man 26 Feb 10:00 - 12:00 Beginner Oslo Tennisarena 3 / 4 Meld meg på
tir 27 Feb 08:00 - 10:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 4 / 4 Meld meg på
tir 27 Feb 20:00 - 22:00 Beginner course Oslo Tennisarena 8 / 8 Meld meg på
tir 27 Feb 21:00 - 22:00 Beginner+ Oslo Tennisarena 6 / 8 Meld meg på
ons 28 Feb 10:00 - 12:00 Advanced Oslo Tennisarena 4 / 4 Meld meg på
ons 28 Feb 18:00 - 20:00 Sverigetur! Hasleveien 15b SI Freestyle Discojazzklubb 0 / 20 Meld meg på
ons 28 Feb 18:00 - 21:30 Ledkurs / Lead climbing course Problemveien 13 Klatring 4 / 8 Meld meg på
ons 28 Feb 18:00 - 20:00 Årsmøte 2018 Sør-Varanger Karateklubb Ja Meld meg på
ons 28 Feb 19:30 Førskehjelpskurs Aukravegen 34 Træff SK 1 / 50 Meld meg på
tor 1 Mar 08:00 - 10:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 4 / 8 Meld meg på
tor 1 Mar 21:00 - 22:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 7 Meld meg på
tor 1 Mar 21:00 - 22:00 Beginner course Oslo Tennisarena 3 / 6 Meld meg på
tor 1 Mar 21:00 - 22:00 Beginner+ & intermediate Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
fre 2 Mar 08:00 - 10:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
fre 2 Mar 18:00 - 18:00 NM G/P15 & Landsstevne G/P12 Påmeldningsfrist 6/2 Lambertseter Bryteklubb 8 / 102 Meld meg på
lør 3 Mar 11:00 - 16:00 Irene Dalby cup Solør Markensvegen 4 Kongsvinger Svømmeklubb Ja Meld meg på
søn 4 Mar 12:00 - 14:00 Beginner course Nye heminghallen 0 / 8 Meld meg på
søn 4 Mar 12:00 - 14:00 Beginner+ course Nye heminghallen 1 / 8 Meld meg på
man 5 Mar 08:00 - 10:00 Intermediate+ course Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
man 5 Mar 10:00 - 12:00 Beginner Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tir 6 Mar 08:00 - 10:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tir 6 Mar 19:00 - 21:00 Rock Step Swing 1 - påmelding Slemdalsveien 15 OSI Dans 13 / 100 Meld meg på
tir 6 Mar 20:00 - 22:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tir 6 Mar 21:00 - 22:00 Beginner+ Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
ons 7 Mar 10:00 - 12:00 Advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
ons 7 Mar 18:00 - 21:30 Nybegynnerkurs /Topptaukurs Problemveien 13 Klatring 2 / 8 Meld meg på
tor 8 Mar 08:00 - 10:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tor 8 Mar 19:00 - 20:30 Boogie Woogie Nivå 4 - Påmelding Rosenkrantz gate 22 OSI Dans 3 / 100 Meld meg på
tor 8 Mar 21:00 - 22:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 7 Meld meg på
tor 8 Mar 21:00 - 22:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
tor 8 Mar 21:00 - 22:00 Beginner+ & intermediate Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
fre 9 Mar 08:00 - 10:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
fre 9 Mar 2 dager. FT Cupen Påmeldningsfrist 10/1 Lambertseter Bryteklubb 10 / 50 Meld meg på
lør 10 Mar 10:00 - 17:00 Trenerkurs Øvre Gjellum vei 4 Frisk Asker Fotball 2 / 100 Meld meg på
man 12 Mar 08:00 - 10:00 Intermediate+ course Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
man 12 Mar 10:00 - 12:00 Beginner Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tir 13 Mar 08:00 - 10:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tir 13 Mar 17:00 - 19:00 Bowling KM 2018 Hasleveien 15b Akershus Bedriftsidrettskrets 1 / 200 Meld meg på
tir 13 Mar 19:30 - 21:30 Bowling KM 2018 Hasleveien 15b Øyvind Kildal Stangnes 0 / 200 Meld meg på
tir 13 Mar 20:00 - 22:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tir 13 Mar 21:00 - 22:00 Beginner+ Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
ons 14 Mar 10:00 - 12:00 Advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
ons 14 Mar 18:00 - 21:30 Topptau / Nybegynnerkurs Problemveien 13 Klatring 0 / 8 Meld meg på
tor 15 Mar 08:00 - 10:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tor 15 Mar 14:00 - 16:00 Bowling KM 2018 Hasleveien 15b Øyvind Kildal Stangnes 0 / 200 Meld meg på
tor 15 Mar 21:00 - 22:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 7 Meld meg på
tor 15 Mar 21:00 - 22:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 7 Meld meg på
tor 15 Mar 21:00 - 22:00 Beginner+ & intermediate Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
fre 16 Mar 08:00 - 10:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
fre 16 Mar 17:00 - 16:00 NM Ungdom 2018 Påmeldnigsfrist 10 Mars Lambertseter Bryteklubb 44 / 225 Meld meg på
fre 16 Mar 18:00 - 00:00 Årsmøte og årsfest Snåsa IL 5 / 300 Meld meg på
fre 16 Mar 18:00 - 17:00 DUGNAD NM 16-18 Mars Lambertseter Bryteklubb 40 / 60 Meld meg på
lør 17 Mar 16:00 - 18:00 NM Junior 2018 Påmeldnigsfrist 10 Mars Lambertseter Bryteklubb 10 / 200 Meld meg på
man 19 Mar 08:00 - 10:00 Intermediate+ course Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
man 19 Mar 10:00 - 12:00 Beginner Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tir 20 Mar 08:00 - 10:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tir 20 Mar 18:00 - 19:00 Brasiliansk Zouk 1 - påmelding Badstugata 2 OSI Dans 5 / 100 Meld meg på
tir 20 Mar 20:00 - 22:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tir 20 Mar 21:00 - 22:00 Beginner+ Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
ons 21 Mar 08:30 - 15:00 INBODY 5 / 50 Meld meg på
ons 21 Mar 10:00 - 12:00 Advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
ons 21 Mar 18:00 - 21:30 Led kurs Problemveien 13 Klatring 0 / 8 Meld meg på
ons 21 Mar 18:30 - 20:15 West coast swing 1 - påmelding Slemdalsveien 15 OSI Dans 9 / 100 Meld meg på
tor 22 Mar 08:00 - 10:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tor 22 Mar 21:00 - 22:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 7 Meld meg på
tor 22 Mar 21:00 - 22:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
tor 22 Mar 21:00 - 22:00 Beginner+ & intermediate Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
fre 23 Mar 08:00 - 10:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
lør 24 Mar 6 dager. Treningsleir STURLA 2018 Sturla IF - Friidrett 18 / 37 Meld meg på
man 26 Mar 07:00 - 09:00 Intermediate+ course Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
man 26 Mar 09:00 - 11:00 Beginner Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tir 27 Mar 07:00 - 09:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tir 27 Mar 19:00 - 20:00 Brasiliansk Zouk 2 - påmelding Badstugata 2 OSI Dans 6 / 100 Meld meg på
tir 27 Mar 20:00 - 22:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tir 27 Mar 20:00 - 21:00 Brasiliansk Zouk Nivå 3 - Påmelding Badstugata 2 OSI Dans 1 / 100 Meld meg på
tir 27 Mar 21:00 - 22:00 Beginner+ Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
ons 28 Mar 09:00 - 11:00 Advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tor 29 Mar 07:00 - 09:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tor 29 Mar 11 dager. OSI klatring til Siruana Siurana - Cornudella de Montsant, Tarragona Klatring 8 / 12 Meld meg på
tor 29 Mar 20:00 - 21:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 7 Meld meg på
tor 29 Mar 20:00 - 21:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
tor 29 Mar 20:00 - 21:00 Beginner+ & intermediate Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
fre 30 Mar 07:00 - 09:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
fre 30 Mar 2 dager. Tallinn Open Påmeldningsfrist 15/11 Lambertseter Bryteklubb 8 / 50 Meld meg på
man 2 Apr 07:00 - 09:00 Intermediate+ course Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
man 2 Apr 09:00 - 11:00 Beginner Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tir 3 Apr 06:00 - 08:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tir 3 Apr 20:00 - 22:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tir 3 Apr 21:00 - 22:00 Beginner+ Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
ons 4 Apr 09:00 - 11:00 Advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tor 5 Apr 07:00 - 09:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tor 5 Apr 20:00 - 21:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 7 Meld meg på
tor 5 Apr 20:00 - 21:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
tor 5 Apr 21:00 - 22:00 Beginner+ & intermediate Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
fre 6 Apr 07:00 - 09:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
lør 7 Apr 18:00 - 20:00 VIOLET ROAD, Ole Bull Scene 8 / 20 Meld meg på
man 9 Apr 07:00 - 09:00 Intermediate+ course Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
man 9 Apr 09:00 - 11:00 Beginner Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
man 9 Apr 18:00 - 19:30 Boogie Woogie Nivå 1 - Påmelding Studio Orient OSI Dans 5 / 100 Meld meg på
man 9 Apr 20:30 - 21:30 Boogie Woogie Nivå 2 - Påmelding Studio Orient OSI Dans 5 / 100 Meld meg på
tir 10 Apr 07:00 - 09:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tir 10 Apr 19:00 - 20:30 Boogie Woogie Nivå 3 - Påmelding Rosenkrantz gate 22 OSI Dans 4 / 100 Meld meg på
tir 10 Apr 20:00 - 22:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tir 10 Apr 21:00 - 22:00 Beginner+ Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
ons 11 Apr 09:00 - 11:00 Advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
ons 11 Apr 19:15 - 20:45 West coast swing 3 - påmelding Slemdalsveien 15 OSI Dans 12 / 50 Meld meg på
ons 11 Apr 20:00 - 21:30 Ballett - påmelding Trimveien 4 OSI Dans 11 / 25 Meld meg på
tor 12 Apr 07:00 - 09:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tor 12 Apr 20:00 - 21:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 7 Meld meg på
tor 12 Apr 20:00 - 21:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
tor 12 Apr 21:00 - 22:00 Beginner+ & intermediate Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
fre 13 Apr 07:00 - 09:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
lør 14 Apr 08:30 - 18:00 Lørenskog Cup Påmeldningsfrist 11 April Lambertseter Bryteklubb 1 / 150 Meld meg på
man 16 Apr 07:00 - 09:00 Intermediate+ course Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
man 16 Apr 09:00 - 11:00 Beginner Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
man 16 Apr 18:15 - 18:45 Moderne, øvet - Påmelding Sandakerveien 116 OSI Dans 16 / 25 Meld meg på
man 16 Apr 20:00 - 21:30 Jazz, nybegynner - Påmelding Trimveien 4 OSI Dans 11 / 25 Meld meg på
man 16 Apr 20:15 - 21:45 Moderne, nybegynner- påmelding Trimveien 4 OSI Dans 6 / 25 Meld meg på
tir 17 Apr 07:00 - 09:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tir 17 Apr 19:00 - 21:00 Rock Step Swing 2 - påmelding Slemdalsveien 15 OSI Dans 6 / 100 Meld meg på
tir 17 Apr 20:00 - 22:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tir 17 Apr 21:00 - 22:00 Beginner+ Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
ons 18 Apr 09:00 - 11:00 Advanced Oslo Tennisarena 0 / 4 Meld meg på
tor 19 Apr 07:00 - 09:00 Intermediate-advanced Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tor 19 Apr 19:30 - 21:00 Hip Hop, nybegynner - påmelding Trimveien 4 OSI Dans 19 / 25 Meld meg på
tor 19 Apr 20:00 - 21:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 7 Meld meg på
tor 19 Apr 20:00 - 21:00 Beginner course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
tor 19 Apr 20:15 - 21:45 Hip Hop, øvet - påmelding Sandakerveien 116 OSI Dans 16 / 25 Meld meg på
tor 19 Apr 20:15 - 21:45 Jazz, øvet - Påmelding Sandakerveien 116 OSI Dans 19 / 25 Meld meg på
tor 19 Apr 21:00 - 22:00 Beginner+ & intermediate Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
fre 20 Apr 07:00 - 09:00 Beginner+ course Oslo Tennisarena 0 / 6 Meld meg på
lør 21 Apr 07:00 - 18:00 Opplandspokalen 2018 21-22.04.2018 Kim Fredriksen 8 / 40 Meld meg på
fre 27 Apr 2 dager. Soft Touch Open 2018 - Påmeldingsfrist 26/3 Lambertseter Bryteklubb 0 / 150 Meld meg på
lør 28 Apr 08:00 - 10:00 Bergen City Marathon! 5 / 150 Meld meg på
ons 2 Mai 18:30 - 20:15 West coast swing 2 - påmelding Slemdalsveien 15 OSI Dans 8 / 100 Meld meg på
tor 3 Mai 18:00 - 19:00 Standard og Latin 1 - påmelding Møllergata 6 OSI Dans 5 / 100 Meld meg på
tor 3 Mai 19:00 - 20:00 Standard og Latin 2 - påmelding Møllergata 6 OSI Dans 2 / 100 Meld meg på
tor 24 Mai 19:00 - 20:00 Cubansk Salsa 3- påmelding Studio Orient OSI Dans 6 / 100 Meld meg på
ons 30 Mai 18:00 - 19:30 Gradering Lambertseter Bryteklubb Lambertseter Bryteklubb Ja Meld meg på
ons 30 Mai 20:00 - 21:00 Cubansk Salsa 2 - påmelding Møllergata 6 OSI Dans 11 / 100 Meld meg på
ons 30 Mai 21:00 - 22:00 Cubansk Salsa 1 - påmelding Møllergata 6 OSI Dans 14 / 100 Meld meg på
tir 12 Jun 16:00 - 18:00 KURS Juniortrening 1.halvår 2018 Hvittingfossveien 59 Holmestrand Tennisklubb 16 / 25 Meld meg på
søn 22 Jul 48 dager. SummerCamp 2018 Konkurransetropp 18 / 50 Meld meg på
Powered by: Bloc